PC Zostava

Odpovědi na otázku

Hmmmmmmmmmmm............bez odpovede :/

Dost dobrý ale možná bych vybral o něco silnější zdroj jinak super

Ale bude to fungovať, lebo ja sa v tom neviznám a prosím pošli mi link na zdroj alza.sk

Určitě seasonic 550w s 1 12V větví. Pak možná HDD WD blue. Jinač dobré.

Zjisti, jestli se vejde grafika rozmerove do toho kejsu. Zdroj bych taky dal krapinek silnejsi. Preci jen grafika+CPU si v zatezi cucnou nejakych 340W. Plus disky, MB, ODD a neco urcite povesis na USB. 450W by mel postacit. Zdroj bude dole, tak si zkontroluj, zda ma dostatecne dlouhe kabely. Predevsim pridavne napajeni CPU, napajeni mechaniky, ktera bude az nahore a grafiky. Dale zkontroluj zda ma k dispozici vsechny potrebne typy konektoru, ktere budes potrebovat. Jedna se predevsim o grafiku. Jakekoliv redukce nedoporucuji. Zkousl bych ji jedine u ODD. Ja osobne bych dokoupil nejaky chladic na CPU. Mam rad ticho, kdyz pracuji na PC. Ale to uz je vec nazoru. Neopomijel bych ani ctecku pametovych karet.