Pc start problém

Dobrý den.Mám problém s pc a nevím si s tím rady. Když zapojím HDMI, nebo D-SUB do pc, tak se mi pc rozjede a napíše toto:Asmedia 106x SATA Controller Ver 0.95 IDE ModeCopyright (C) Asmedia Technologies, Inc. All Right reserved.Using PCIE Gen 2Can't find any device_ (blikající podčára)Když zapojím jinou grafiku, tak vše běží. Děkuju za pomoc

Odpovědi na otázku

Pomoc s čím? Problém jsi vyřešil. ☺

No vyřešil se říct nedá. Ta grafika, co běží bez problému je AMD RADEON 6750 1GB, ale ta druhá co blbne je NVIDIA GeForce GTX 660 2GB, takže bych na ní mohl rozjet daleko lepší hry, než na te Radeon.

Nějak to moc nechápu. Ta hláška se týká Sata portů a tudíž pravděpodobně toho, že nenachází nic na ně připojené, předpokládám disk nebo tak.....(jen domněnka). Proto mě nejde na rozum co s tím má společného grafická karta.Nedělal jste žádné změny, jen prostě přehodil grafickou kartu a zapojil do ní kabel od monitoru?

PS: Co to je za desku?

Deskou to nebude..

A jak si tím můžeš být tak jistý? Zkoušel jsi ji nějak testovat?

Keby si mohol vymeniť zdroj, skús. Len ma napadlo, či nie je problém v tom, ale zdroj ak nejde, PC neukáže obraz, ale keďže dávaš žravejšiu GK a práve s tou to nejde, napadol ma zdroj

Lepší zdroj nemám, abych to vyzkoušel.

Stále doufám v nějaké pomoci...Jsem z toho už fakt unavenej :(

Ale veď si odpoveď dostal!!! lubkolubko ti to vysvetlil - keď dáš tú nenažranejšiu grafiku, tak ti to padne. Zdroj nestačí a tak vyradí SATA kontroler a prehodí ho do IDE mode - kedy má menšie nároky.Ani si nenapísal, aký máš zdroj - ale asi budeš potrebovať výkonnejší....

Ale vsak ten zdroj jsem pouzival na tu nvidia grafiku tri roky.

Pak je tu možnost obeznámit se s architekturou zdroje a vyměnit si komponentu, která v něm po 3 letech nedodává opotřebováním tolik výkonu, sám za pár desetikorun.

Vlastně mám, ale ten zdroj je fakt starej, takže nevím, jestli by to stejně jelo :/

Tak ví tady někdo, co konkrétně ta chyba znamená?