Pc skřin

ahoj bude se vejít tahle karta http://www.alza.cz/sapphire-hd-7990-oc-d5167... do téhle skříně http://www.czc.cz/zalman-z3-plus/133910/pro... děkuji všem za radu.

Odpovědi na otázku

Vsechno potrebne, tj. delku karty a to, jak dlouha karta se vleze do te skrine, mas uvedeno na tech odkazech. Tak proc se ptas?

Ano, ale nemá smysl ji kupovat.

jsem amatér nerozumím tomu, co nemá smysl kupovat?

proto se ptám jestli se tam vejde ano nebo ne?

A máš k tomuto hovadu i zdroj, CPU a LCD s vysokým rozlišením? Nevýhody dual karet ti nevadí?

ano mam monitor BenQ BL2411PT zdroj Seasonic X-850 takže pujde tam?

Ten LCD máš 3x nebo jen jeden? Pokud jen jeden, jsou grafiky za 10k a více jen vyhazování peněz. Na to rozlišení stačí R9 280X nebo GTX 770.Zdroj je dobrý a co procesor?Mimochodem, když máš na tak drahý zdroj a grafiku, proč to máš našlapané v bedně za pár šupů pro sestavy tak do 15-20k?

Taky nechapu nevadi jim si priplati za ramky, predimenzovanej zdroj ale skrin musí bejt ta nejlejnejsi....

zdroj i7 protože měl jsem grafiku která se vešla do skříně která se dost líbila ale tet vídím že to byla blbost já potřebuji vědět jestli se tam vejde, nemá cenu tu doporučovat jiné karty protože jsem ji už koupil já jen potřebuji vědět jestli tam pujde.

sory procák mám i7

Dost široký pojem.Každopádně pokud už chceš vyhazovat zbytečné peníze za drahou grafiku pro jeden (!) FullHD monitor, tak vem R9 290 nebo silnější R9 290X (případně GTX 780 s výkonem podobným jako má 290). Bude to méně žrát a topit. Bude to méně hlučné (pokud nekoupíš hlučnouo referenční verzi) a nebude to mít problémy duálních grafik (třeba microstuttering nebo to, že v některých hrách mají poloviční výkon).Pokud nechvátáš, počkej na nové grafiky. GTX 980 a GTX 970 vypadají zatím slibně (pokud to nepohnojí cenou). AMD také něco chystá, ale až déle.

už jsem psal že kartu jsem koupil takže tet potřebuji skříň už se nedá nic dělat prosím poradte skříň pokud je tahle dobrá tak bych jí určitě vzal dost se mi líbí.

tak vypádá to že grafika se bude vejít http://www.scan.co.uk/images/products-extra/544...

Jo ták, to mi ušlo. Fractal Defile R4 nabízí výborné možnosti chlazení, pro HD 7990 je nutné ji osadit na 6x 120 / 140, aby se to horko z 7990 vyvětralo (až půl kilowattu vyrobí dost tepla).

no tahle není moct pěkná.

nebylo by něco elegantnějšího?

Vzhled je věc vkusu. Tohle je jedna z nejlepších beden (dobré chlazení, odhlučnění v ceně) a dost lidí ji hodnotí kladně. Pokud se ti nelíbí, tak se mrkni po jiné. Na CZC máš filtry a můžeš si tam omezit zobrazení na bedny, které mají 6 a více větráků a vejdou se do nich grafiky 32 cm a více (ta tvoje má 30,5 cm, takže i 32 bude dost těsné).

když koupím 40cm tak to by měla fungovat ne?

Pokud bude 40 cm na grafiku a bude mít dostatek otvorů pro odvětrání tepla, tak ano.

můžeš mi nastavit zobrazení na CZC a hodit jsem odkaz já si pak vyberu a dám vědě děkuji.

http://goo.gl/PLpLvwKonstrukčně podobná R4 (také je odhlučněná):http://www.czc.cz/thermaltake-urban-s31-cer... A tato vypadá ještě lépe (dost místa, výborné chlazení a velký prostor na kabeláž):http://www.czc.cz/corsair-obsidian-series-4...

To je už dost starý kousek, který se jen doprodává. Což u skříní sice nijak extra nevadí, ale znamená to, že nemá USB 3.0, nemá větší prostor pro grafiku a nikde jsem nenašel maximální velikost grafiky (v roce 2008 žádná hovada jako HD 7990 nebyla).

ten cirkus od thermaltaku bych rozhodne nebral kvuli perforacim na bocnici, bude zbytecne rusit airflowpodle me je nejlepsi volba fractal define...kvalita, odhlucneni, supr airflow, dost mista, elegance, odskousena... a za bezkonkurencni cenu.

Do skříně se vleze a uchladí ji. Tahle skřín má 6 ventilátorů, které můžeš vyměnit za lepší. Ani nevibruje.