PC skříň do 2000Kč

Čůs,stavím herní PC a chtěl bych se zeptat, jestli by mi někdo nedal nějaký PRO Tip na nějakou počítačovou skříň, popřípadě nějaký jiný návrh.

Odpovědi na otázku

Otázka je, jestli chcete skříň s dvířky nebo ne a také záleží, jak dlouhou plánujete do PC dát grafickou kartu atd. Pokud nechcete dvířka, mohu doporučit Zalman Z3 (případně Z3 Plus). S těmito case mám vesměs velmi pozitivní zkušenosti. Dobré airflow, poměrně solidní zpracování, zdroj umístěn dole a možnost mírně pouklízet kabely. Docela solidní je i Gladius od SlientiumPC, ale o té mám jen zprostředkované reference, nemám s ní vlastní zkušenosti.Pokud vyžadujete dvířka, tak docela solidně se tváří Zalman R1 (neměl jsem ho v ruce), a nebo už profi case od Fractal Design.

SSD tam chybí jako když sebereš miminu dudlík.

SSD už mám.