Pc sestava

zdravim chci se poradit o teto sestavě .http://www.czc.cz/3ik3rr8gqujl18spmr148iv02... předem dik// Opraven nefunkční odkaz (chyběl konec "/seznam")

Odpovědi na otázku

Je nám líto, požadovaná stránka na našem webu neexistuje.

sory nevím jak vložit odkaz

Musíš se přihlásit na CZC.cz a vytvořit seznam, označit ho jako veřejný a dát odkaz.Další volbou je udělat seznam s objednacími čísly v tomto tvaruhttp://www.czc.cz/133909,xxxxxx,xxxxxx,xxxx...

"...new skilak.." To snad bylo lépe, když nic nebylo.

A něco blíž k ní neřekneš? Třeba na co je taktovací sestava bez grafiky?

mam 960 gtx zotac apm na doporučení od wiqix. asi rok starou

Osobně bych k GTX 960 tak drahou sestavu nekupoval. Jen i5-6500 + B150, ale to je na tobě. Pokud si chceš hrát s taktováním, proč ne. Jen to SSD do M.2 nemá smysl, protože to není SSD, které umí M.2 využít. Toto je jen jiný tvar už tak předraženého EVO 850 2,5". Skutečné M.2 SSD jsou až SM951 nebo 950 PRO (oba též od Samsungu). Stojí podstatně jiné peníze, ale rychlosti mají 3-4x vyšší. Ale mají problémy s přehříváním. Takže zatím bych klidně nechal M.2 slot volný a koupil normální 2,5" a počkal na použitelnější M.2 SSD.Třeba toto má skoro stejné vlastnosti jako to EVO 850 (stejně nic moc, jen není marketingově prodražený) a doživotní záruku:http://www.czc.cz/sandisk-ultra-ii-240gb/16...

P.S. U toho Zotacu jsi si kartu zaregistroval kvůli delší záruce (2+3 navíc)?

Desku jsem vybral především kvůli vyšším čadičům . A I5k už není tak velký rozdíl potom . Počítám , že by mi to mohlo vydržet ještě aspoň 7 let do budoucna . A u záruky ohledně Zotacu jsem se zamotal a poté to vzdal. nemám prodlouženou záruku . Díky ... :)

Jinak jsem s grafikou moc spokojen nato že mam jen cpu amd965 tak gta V. jede docela slušně. Ještě se chci zeptat mužu použit ze stareho pc třeba chladič Cooler Master V8 moc dik.

Pokud k němu máš uchycení na Intel 115x*, tak ano. Pokud jen na AMD, tak ho buď musíš sehnat nebo vyrobit. Ale při koupi k tomu bylo. * Za x si dosaď 0, 1, 5 nebo 6, všechny mají stejné rozměry montážních otvorů a tedy i stejné uchycení.Té záruky je škoda. Přijít o 3 roky navíc je dost.

dam na tve rady díky moc