» Poradna » Windows (a jiné OS)

Pc se sám vypíná

Zdravím, když zapnu pc a jsem na internetu(dejme tomu na fb) tak do hodiny(není tomu vždy) se pc vypne, když ale hraju nějakou hru tak se pc nevypne... Pc jsem si skládal sám a do teď s tím nebyl problém. Čím to může být? Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Špatnou konfigurací a neodbornou instalací.Tohle se v letectví platí životem.To je marný.

Konfigurace přesně čeho? BIOSu?

Tak to jsi zabil PrasatkoPee

Mrtě, ale teď vážně, konfigurace čeho?

No podla toho ze sa ti pc nevypina pri hrani a ze za konfiguraciu povazujes nastavenie Biosu, tak sa podla mna len hraj a na internet vobec nechod. Je to nebezpecne miesto, mohlo by sa ti nieco stat.... A teraz vazne: tvoj popis je asi taky ze zavolas do autoservisu ze ti nejde auto, co mu je? Ak chces pomoc, napis presne zostavu.... konkretny typ kazdej suciastky a operacny system. Nie ze napises doska asus a zdroj je taky cerveny s ventilatorom....

Děkuji za upřímnost a hry moc nehraju kdyby jo tak to ani moc neřešim, já na internetu musím pracovat a děje se tohle(asi si myslíte že jsem nějaký dítě kterýmu koupily rodiče pc, že? :D ). Zkusím to ještě jednou.

koupilY rodiče ? Jsem blbej já, nebo on ?

Pardon, překlik se stane každému, navíc já se snažím rychle psát. :) Prosím neřešte to.

No kdybych si mel jen tak od boku tipnout, tak bych rekl, ze se prehriva.

To mě taky napadlo ale ale používám program Speccy kde je přehled o teplotách a nad 40C to nejde.

Jediný u čeho se v tom programu teplota neukazuje je u operační paměti.

Tak vadny zdroj?

To určitě ne, koukal jsem na filmy z DVD (asi tak 3hodiny) a pak jdu na internet a za 10min se pc vypne, po obnovení jsem zkusil zapnout doporučený program Adwanced SystemCare který "čistí" pc po stránce softwaru, hledal problémy asi 30min a nic nenašel, našel jen pár zbytečností které nestojí za řeč.

Takže mimo nového vlákna: http://www.zive.cz/poradna/pc-se-sam-vypina/... též čikulista, to je opravdu skvělé.Je to rozbité, odneste to do servisu.