Pc se nechce rozjet pod vydani a znovu nasazeni ram

Dobry den, vyndal jsme ramku a skontroloval jsme stav jelikoz mi blbnul pc, pote co jsem dal ramku spatky tak jsme zapl pc a obrazovka napise "Zadny prichozi signal" a to je vse? Co s tim (V obrazovce to neni)

Odpovědi na otázku

Otvor pc vyber znovu RAM vloz ju znovu do MB a kontroluj ci to robis spravne. Ak nenabehne ani potom tak najdi manual k tvojej MB a zisti ako informuje o chybach(pcspeaker, diplay, blikanim led) a zisti aku chybu ti hlasi.Po tomto odporucam chybu odstranit.

Jenom... nemuze byt chyba v ramce, treba ze neni kompatibilni s zakladovkou ??? Minule s staryma ramka mi to jelo, jen co jsem dal 2gb bum a nejde to

+ neni mozne aby mi ramka znicila pc ze ano ?

Jeste jedna vec, nemuze to byt 2gb ramkou co jsem tam dal, nezaplo se to az po te, co jsem tak cetl tak ostatni lide take psali ze kdyz dali do pc novejo ramky tak pc ani nepipl a nic nedelal, ale kdyz daly stare zpatky tak vse jelo na 100%

Adame..... Nejdřív píšeš, že si jen vyndal paměti a vyčistil a vrátil zpět a pak tu píšeš něco o 2 Gb simu co jsi přidal. Tak pokud to teď nefunguje vrať se k původnímu stavu, kdy to fungovalo. Pokud přidáváš paměť do desky, měl by sis na stránkách výrobce zkontrolovat zda jí deska podporuje. Nebo aspoň napiš desku a název paměti co do ní přidáváš.

Presne. No a pokial by sa nieco pokazilo tak by to muselo byt vazne pretoze ak ma doska napatie a nieje uplne znicena tak nieco ako vadnu alebo nekompatibilnu RAM by hlasila cez tie error kody ktore som ti odporucal vyssie zkontrolovat.