» Poradna » Počítačové sítě

Pc se náhodně restartuje

zdravím, mám problém s pc, když ho zapnu tak naběhne do windows a restart nebo nenajede ani bios a restart. Restartuje se i při obrazovce kdy mám možnost kliknout f5 abych se dostal do biosu a když se to podaří tak další restart, nebo se pc zacykleně restartuje že vidím pořád jen černou obrazovku, někdy se dostanu i normálně do windowsu a pc jede jakoby nic, ale třeba za půl hodiny se vypne. Zjistil jsem, že byla vadná jedna ramka, tak jsem ji reklamoval a byl na chvíli klid, ale začal zase stejný problém. Nevěděl jsem co s tím a pc mi tak 3 měsíce jen ležel pod stolem a když jsem ho zkusil po té době zapnout tak to jelo bez problému. Rovnou jsem přeinstaloval systém a vše v pořádku tak jsem upgradnul hardware (nová grafika 1060, procesor i5, zdroj seasonic 520w, hadr seagate barracuda 1T a windows 10 ) a dnes mi opět začal ten samí problém a už nevím co s tím a v pc mi zůstala stará už jen základní deska a ty reklamované ramky. Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

A co zdroj? Ten je také nový?

ano, kupovaný s ostatními komponenty (Seasonic S12II-520 520W )

Vsetko si upgradoval a nakoniec to bude robit doska, ktoru nemas novu.

Doporučuju návštěvu servisu, kde jsou vybaveni k provedení diagnostiky základní desky..