PC resetace

Zdravím, před asi 7 dny se moje PC začalo resetovat ještě před načtením Win. Řešil jsem to "Hard Resetem" a potom jelo vše v pořádku (třeba i 10 hodin bez problému). Včera po instalaci Win updatu tento problém zmizel ale PC se začalo tentokrát resetovat během chodu. Teploty: HDD: 28-30°C CPU: 33-39°C Core:19-25°C, Ram jsem kontroloval Memtestem a vše bylo OK to samé i HDD.Komponenty: Zdroj Coolmaster 600W ThunderZákladová deska MSI A55M-P33Procesor AMD A8-3820 quadcore 2.5 GHz4GB RAMDěkuji předem, a omluvte mé gramatické chyby.

Odpovědi na otázku

Neomluvím a nevím co je ta: "resetace" a výraz: "základová deska" tu používal velmi odporný zrůdičkový Troll, takže to vypadá na nový nick.Odnést to do servisu.

Bohužel (nebo bohudík) se mě určitě s někým pleteš.

Jak základním úkonem rozpoznat HW chybu od SW už tu bylo mnohokrát.

Bohužel prve se to zdálo jako chyby zdroje ale aktuálně to vypadá jako chyby win.

Už jste dokázal spustit jiný os? A ten Memtest byl jaký a odkud? Jímá mne podezření...

Memtest jsem stáhl z jedné diskuze na této stránce a jiné OS jsem ještě neskoušel.

Zde je ta stránka http://www.memtest.org/

Tak to je správně, ono totiž existuje i takovéto: http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemo... placebo, které k ničemu není.Kolik hodin ten Memtest běžel?

Cca 2 hodiny