PC po sestavení nenabehne

Dobrý den,dostala se mi do ruky sestava ke složeníhttps://www.alfa.cz/basket.phpPo složení se PC zapne, na chvilku se rozsvítí kontrolka DRAM na desce a po chvilce zhasne (asi skončil POST) a počítač jede dál, ale obraz nikde. Klávesnice taky nereaguje (ale na začátku dostane startovací impuls - probliknou diody). Paměti RAM, jsou podle stránek výrobce s touto deskou kompatibilní a procesor taky. Paměti jsem dal na doporučení manuálu do DIMM2 slotu. Vyzkoušel jsem nakonec všechny sloty, ale bez kladného výsledku. Mám 1x16 GB RAM.Napadl mě i procesor, protože jeho kontrolní dioda na desce na milisekundu po startu problikne. Ale podle výrobce je procesor taky kompatibilní. Napájení procesoru doražené, napájení desky taky. Pro jistotu jsem odpojil i dedikovanou grafiku, kdyby třeba zlobil zdroj, ale taky bez výsledku. Proto bych se chtěl zeptat, jestli nemá někdo zkušenost s podobnou sestavou, nebo alespoň nápad, co zkusit.Podpora desky: https://cz.msi.com/Motherboard/support/B150M... CPU: Intel Core i5-7600RAM: KVR21N15D8/16Děkuji za každou nápovědu.

Odpovědi na otázku

Mas moznost vyskusat inu RAM, VGA, Zdroj?

doska cpu podporuje, ale až po update biosu. je dosť možné, že doska sa predáva so staršou verziou biosu, ktorý ešte nemá podporu pre nové procesory. skús zájsť za rpedajcom a požiadaj o update, prípadne si zožen skylake cpu, updatni bios a cpu vráť.

Vidis, to som nepozeral, ale RAm je naozaj v Suupport liste.GJ!

Hey díky moc, to mi vůbec nedošlo. Každopádně to je trošku smutné s tím co píšeš. No nic, budu teda muset něco vymyslet.Ještě jednou díky moc.