Pc nereaguje - nespouští se

Dobrý den.Ze základní desky jsem vyndal dvě 512MB RAM, abych se podíval, co je to za typ. Vrátil jsem je zpět, zapojil kabeláž a chtěl spustit. PC na start nereaguje. Zkontroloval jsem ještě jednou, jestli jsem je vrátil správně a pak už stejně PC nenaběhne.V minulosti jsem RAMky vyndal nespočetněkrát a nikdy před tím se to nestalo, vždy PC nastartovalo tak, jak má.Prosím poraďte, jak to zas rozběhnout.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Asi jsi neco zapojil blbe.

a nebo odpojil víc, než jen ty RAMky

Asi tak. Hlavne nevim, proc by kdokoliv pro odpojeni ram mel vytahovat kabelaz. Jakoukoliv.

Tak třeba proto, že občas někdo vymyslí "dizajn" desky přímo hlavou a tak dokonale, že se téměř k ničemu nedostanete bez toho, abyste odpojil / vyndal něco jiného.

design desky jeprakticky porad stejny.

Slož to znovu a lépe. Co jiného?

Blbě jsem to formuloval. Myslel jsem kabeláž ( kabel myši, klávesnice, monitoru a síťový kabel).Nikoliv kabeláž uvnitř.Omluva.

Nikdo neví?

Nikdo?

Co myslíte, že z toho na dálku vyndundáme ? Jediná pomoc, kterou Vám můžeme poradit, je přinejhorším rozložit PC a složit ho znovu. .

Co takhle zničení ramek statickou elektřinou při náhodném dotyku??

Nebo nejen ramek....

Podival bych se jestli jsi omylem pri vyndavani ramek nezavadil o nejaky kabel na desce a nepovytahnul treba kablik od zapinani a tak podobne... Jinak zapnul jsi ze zadu zdroj a dal ho do zasuvky? :)