» Poradna » Programy

PC na streamovanie

Dobrý deň mohly by ste mi poradiť aké sú minimálne požiadavky PC na streamovanie v OBS 720p 60fps ?

Odpovědi na otázku

No ono taky "trosicku" zalezi na tom, co vlastne chcete streamovat. Neco mi rika, ze na MS Word asi budou naroky o malinko mensi nez na Dooma 2k16..

Já bych řekl to zvládne takový Intel Core i3-7100. Jen nutno poznamenat, toto je pouze na streamování, takže k tomu nějakou Avermedia capture kartu, která bude zachytávat obraz a zvuk, který to má streamovat. A obsah pro stream samozřejmě tvořit na jiném zařízení.

.

Ahoj už si přišel na to co chceš streamovat ? nenapsal si to je totiž rozdíl streamovat sám sebe při, mno víš při čem a je rozdíl streamovat třeba Star Citizen nebo Mafii 3 ,,,

Ja by som chcel streamovat menej náročné hry ako GTA San Andreas, Doom 3...

.