PC mi zamrzne po zátežovem testu GPU

Dobrý denNevíte proč mi padá pc vždy, když vypnu zátěž gpu?PC mi padá vždy, jak ukončím nejakou hru, nebo benchmark ale v záteži nikdy. Skoušel jsem jiné ramky, ssd, zdroj 600Watt. Preinstaloval jsem kvuli tomu windows a skusil to na ovladačích z CD, takže bych mohl software taky vyloučit. Zustává mi jen gpu, deska, nebo možna i ten zdroj? Zkoušel jsem i v Afterburneru nastavit max teplotu na 60, jádro to podtaktovalo na 600 mhz ale stejne se vytežuje na max a po vypnuti benchmarku padá. Jedině když uzamknu fps na 30 a nastavim ve hre nejmensi detaily tak se gpu nevyužije naplno a pc mi nespadne. Diky moc za rady.GPU: GTX 780Ti GAMING 3GCPU: Intel Core i7-4770KMB: Z87-G45 GAMINGRam: 8 GB Patriot G SeriesSSD: Intel 530 bulk 120GBHDD: WD500GB + WD 500GB + WD 250GBPSU: ARCTIC Cooling Fusion 550 WattOS: Windows 7 Pro x64

Odpovědi na otázku

tvl noname zdroj na 780tičko jednoznačně zdroj děla neplechu co je na štítku neni realita,zkus seasonic enermax od 620w minimalně,zjisti take na jakou voltaž ti jede ramka musí ject na 1,5v

ten 550w zdroj mi pred tydnem stacil a ted jsem skusil tenhle http://eu.coolermaster.com/it/powersupply/office-hom... a nepomohlo. A jo ramky mi jedou ani ne na 1.472V

Windows mi udelal dmp soubor tady je:Microsoft (R) Windows Debugger Version 6.11.0001.404 X86Copyright (c) Microsoft Corporation. All rights reserved.Loading Dump File [C:\Windows\Minidump\051615-6084-01.dmp]Mini Kernel Dump File: Only registers and stack trace are availableSymbol search path is: http://msdl.microsoft.com/download/symbolsExecutable search path is: Windows 7 Kernel Version 7601 (Service Pack 1) MP (8 procs) Free x64Product: WinNt, suite: TerminalServer SingleUserTSBuilt by: 7601.18839.amd64fre.win7sp1_gdr.150427-0707Machine Name:Kernel base = 0xfffff800`0344b000 PsLoadedModuleList = 0xfffff800`03692730Debug session time: Sat May 16 15:19:32.445 2015 (GMT+2)System Uptime: 0 days 0:06:33.273Loading Kernel Symbols..........................................................................................................................................................Loading User SymbolsLoading unloaded module list.....******************************************************************************** ** Bugcheck Analysis ** ********************************************************************************Use !analyze -v to get detailed debugging information.BugCheck 116, {fffffa800783f010, fffff88007a09a08, ffffffffc000009a, 4}*** WARNING: Unable to verify timestamp for nvlddmkm.sys*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for nvlddmkm.sysProbably caused by : nvlddmkm.sys ( nvlddmkm+7aca08 )Followup: MachineOwner---------7: kd> !analyze -v******************************************************************************** Ukázat celý příspěvek

" nastavim ve hre nejmensi detaily tak se gpu nevyužije naplno a pc mi nespadne" sam sis nasel problem, bude to tedy zdrojem, ktery na tu kartu proste nestaci . Nechapu proc tam mas takovy shit, kdyz v takove sestave by mel byt nejaky kvalitni zdroj od enermaxu nebo seasonicu

no ale ja jsem skousel jinej 600w zdroj

je jedno ze si zkousel jinej zdroj zalezi jakej zdroj,gtx ýáéti potrebuje minimalne seasonic řěéw-žěéw,prave ze pri zatezi si karta bere nejvice s pci ex napajeni a to nejspise nezvlada zdroj dodat,v nejhorsim pripade muze byt ze grafika je v haji ale to silne pochybuji kde jsou casy kdy u nvidie mnely problemy s odpalenejma grafikama myslim ze se ponoucili z rady gtx á111 u amd je ten problem u ěáéx at si kazdy rika jak chce at jen promluvi clovek kterej vlastni amd grafiku ěáéx pres dva roky,ono preznacit starsi jadro a prodavat to za novou grafiku kde je lepsi pajeci kaskada ale stejne jadro a pameti jako u ýářé-ýířé ktera topila a dat takovou naloz navic nedela dobroty

no ale ja muzu hrat jak dlouho chci, pc mi pada az po zatezi

vyriesene, reklamoval som gpu

Nechápu jak proč někdo utratí 10k za procesor, za grafiku ještě víc a k tomu koupí shit zdroj ani ne za 15 kil....Jinak psal si nahoře že ti jedou RAMky na necelých 1,5V. Ale tvoje RAM mají jet na 1,65:http://www.czc.cz/patriot-g-series-sector-5... Jinak ten dump co jsi posílal tak je tam crashuje ovladač ke grafice. Zkoušel si jiné ovladače?

reklamoval jsem grafiku a uz jede