Pc je pod prudom, no nezapne sa

Menil som zakladnu dosku, vsetko pozapajal, kontrolka na zakl. Doske svieti, no po stlaceny tlacitka nic, ziadne vetraciky, nic. Robilo to hned po kupe zakl. Dosky, potom sa to nejak zazracne opravilo a vsetko islo ako ma, no teraz zase ten isty problem. Skusal som viac zdrojov, aj viac spinacov zapnutia, furt nic. Skrat? Zostatkove napatie? Uz fakt nechapem.

Odpovědi na otázku

Buď trochu konkrétní.

ASUS M5A78L/USB3AMD Phenom II X4 965 Black EditionAsus Radeon HD 7790no proste stlačím spínač na zapnutie a nič sa nestane. Kontrolka napätia na zákl. doske svieti. Skúšal som inú: Asus M5A78L-M/USB3, tiež to najskôr robilo, no potom sa rozbehla, funguje bez problémov.

A co zdroj? Ten je jaký? Pokud se ti neroztočí větrák ve zdroji, zkus ho úplně odpojit a zapnout zvlášť (zelený + černý):http://sadik.net/DIYProjects/wp-content/up... Pokud se nerozjede, je po něm.

To muze byt klidne i mrtva grafika. Take mi zpusobovala, ze se PC nerozjelo.

Nie, zdroj takto funguje :)a preistotu som skúšal aj iný, bez zmeny

Pozapajal jsi blbě, porozpajaja a zapajaj znova

neni možné :D skúšané sto krát :D

Asi malej průd

A jste si jistý, že tlačítko funguje a že ho máte správně zapojeno? Zkusil bych ho odpojit a zapnout počítač krátkým zkratováním příslušných pinů (pinzetou, šroubovákem, kancelářskou sponkou ...)

áno skúšal som v inej skriny aj s iným tlačítkom.

myslim ze staci kdyz strcis kovovou vidlicku do zasuvku a bude to ok

Nemusí být kontakt na tí desce se zapnutím.

vyměň baterii na základní desce

Taktiež som skúšal...