» Poradna » Ostatní

PayPal

Mam dotaz...dnes mi prisel takovyto email a nevim,co si o tom myslet... Hello, This email confirms you have paid using PayPaI.Payment detailsReceiver email: admin@matamu.clubAmount: $26,50 USDTransaction date: March 18, 2017Status: CompletedTransaction ID: 3P040326WK0103256YIf you did not authorize this payment, please login to your account here :Muzete mi prosim potadit?Na mem uctu mi to penize nevzalo.Vubec tomu nerozumim.Moc dekuji

Odpovědi na otázku

Zkontroluj v emailu z které adresy mail přišel

Navíc e-maily od Paypalu vždy oslovují jménem.

podvodjestli máš paypal a pokud ses přihlásila pomocí odkazu uvedeném v emailu (If you did not authorize this payment, please login to your account here), tak s největší pravděpodobností už má někdo tvé přihlašovací údaje.

Přihlaš se na paypal a podívej se tam zda tam taková transakce existuje. Jestli ne, tak to neřeš.P.S. Na paypal se přihlašuj normálně (tj tím že zadáš adresu paypal.com), ne tím linkem co je v emailu.