» Poradna » Web a internet

Paypal

Zdravím,Kamarád má na paypalu 2tisice a chtěl by mi je poslat, ale moc mu nevěřím. Jde o to, že se bojím že udělá refund. Jak tomu předejít? Mám účet u equa b.mam kartu standartni. Mám si ty peníze pak vybrat všechny? Nebo jen ty dva tisice a pak je tam vložit zase? Dekuji za odpoved

Odpovědi na otázku

Co to je za kamaráda, že mu nevěříš? Spíš to vypadá, že se domlouváš s někým, koho moc neznáš a vydáváš ho tady za kamaráda.

Nojo ale když už je budu mít na mem b.účtu a vyberu si je a pak je tam vložim můžou mi je vzit?

Ano můžou

Nejsi sám, který nevěří:Halifax Bank (test@gbi.cominet.ru)Platební oznámení 26. 1. 2017, 8:01:34Halifax Bank,350/355 Cabot místo východu, Canary WharfLONDÝN, E14 4QT,Spojené království.RE: Platební oznámení (US$ 6,500,000.00)To je upozornit vás, že důkladnou revizi Proml dlouho s držel dědičnost/smlouvy, přenos verze dokumentů ve spojení s Světová banka, Bank of England a zprávy o hodnocení mezinárodního oddělení úhrad, platební soubor byl odeslán ke okamžitý přenos platby výše uvedené částky na vámi určený bankovní účet od jejich jistotní účet s námi.Auditora vyšetřování naznačilo, že jste byli procházejí těžké časy pro uvolnění prostředků, který byl odložen kvůli neetickým chování některých chamtivých úředníků. Jsme proto radu, abyste zastavili další komunikace s jakékoli korespondenci mimo tuto kancelář.By měla následovat našich směrnic, vaše finanční prostředky připsány a potvrdil na svém účtu do pěti (5) banka pracovních dnů.Laskavě znovu potvrdit své údaje náplň/vyplňte přiložený formulář a poslat zpět k nám spolu s vaši identifikaci (mezinárodní pas nebo řidičský průkaz) aby nám začátek zpracování přenos fondu.Můžete vrátit vyplněný formulář a vaše ID kopie prostřednictvím e-mailu nebo faxu nížeVáš upřímně,Pan Bernard AtkinsonZahraniční bankovní divizeHalifax BankTelefon: + 44-203-529-6308Fax: + 44-203-514-0299E-mail: foreign-banking@uk-halifax.net

Pěkný. Člověk by řekl, že za ty roky zapracujou na češtině, ale jak vidím, pořád stejně trapný pokus

ať ti to dá hotově nebo pošle normálně na účet - proč do toho zatahovat paypal?

Pokud už je budeš mít připsané na svém účtu, tak už to je nemůže vzít zpět. Nicméně mám pocit, že nás tady lakuješ... S kamarádem bys nemusel řešit, jestli mu věřit nebo ne. A pokud má nějaký důvod poslat ti 2000, tak ať ti je pošle normálně z účtu na účet. Nevím proč přes PayPal...

Stačí když ti to pošle jako "Send money to friends and family", tam žádný refund není.