» Poradna » O Živě.cz

Paypal - Pomoc

obdržel jsem mail s vyrovnáním z paypal účtu, já tento účet nemám, je nějaká možnost převést peníze na můj běžný účet u Poš.spoř.

Odpovědi na otázku

Jak ti může dojít vyrovnání z PayPal účtu, když ten účet nemáš?

Ano, bež se zeptat Chocholouška

prvne potrebujes ucet u nejake nigerijske banky

To já jsem zase napsal jednomu Nigerijci, aby mě peníze za telefon poslal na PayPal a on dodnes nic. S tím vyjebat ještě neumí. Ale čísla talefonu a bankovní účet berou všemi desíti.

Vidíš mě zase přišel email s tím že nějaký bohatý angličan umřel a mě odkázal všechny jeho peníze.

Jak zruším učet PayPal ???