Pasta

Dobry den.koupil jsem pasti na procesor ale i k nove koupenemu procesoru bxla taky dodana pasta.predpokladam ze tu co jsem koupik tak je jenom na procesor a ta dodana k chlafici je jenom na chladic.mama nanest obe past nebo jenom jednu? A kterou?

Odpovědi na otázku

Jedna věta a tolik chyb.

Já do pastí chytám myši.

No, raději bych to nechal na někom kdo tomu trochu rozumí (jinak se procesor chytne do pasti a zdechne ). Ale opravdu, ten PC bude chudák pokud tam dáš obě dvě pasty (lidi si kupují nový procesor aby si vylepšili výkon PC a ne aby jim to postupně shořelo ne?).

Ta co je na chladiči je určena i na CPU, proč bys patlal jednu pastu na CPU když už jí máš na chladiči, který přiložíš na chladič? A návod k použití ti taky nic neříká ? RTFM a zpátky do školy bro.