Paměti RAM

zdravím mám paměti 2x2GB Corsair a 2x2 Adata gaming. První jedou na frekvenci 1600MHz a druhé na 1333Mhz, taktoval sem procesor a nevím zda mám v biosu nastavit frekvenci na 1333 nebo na 1600.

Odpovědi na otázku

jedny z těch pamětí vyndej ... já bych vyndal ven ty co jedou na 1333 - přirovnal bych tvoji situaci k následující: jezdím na benzin ale řežu to naftou ...

Časování pamětí v případě mixu různých typů by se mělo vždy přizpůsobit nejpomalejšímu z modulů.