Pamet

dobry den chtel bich se zeptat muzu z disku c si dat na disk e 16gb diskuc jakoze oebrat a to pridat tomu dsku e jdeto

Odpovědi na otázku

odpovimi nekdo

Zajisté odpoví, pokud ten dotaz napíšeš pořádně a bez chyb.

A Ty si kto?Male deti a starcekovia maju problem zadrzat moč a stolicu.Ty nevies zadrzat Nick v jednom vlakne?

A je to zas tady ...

takze titulek zavadejici - jde o misto na disku nikoliv pamet. cestina udesna takze sance na odpoved miziva.

No, tak se omlouvám ale dpoví někdo???

No zkus nějakej správce oddílů (partition manager)

Napr. cez Gparted, ja často používam Puppy. Minimalistický a celý sa vojde do RAM (nebrzdí ho ani USB 1.1). Zruš e: a zväčši c: (v linuxe e: bude pravdepodobne sda6, c: asi sda5, ale záleží či nemáš 3 primárne oddiely, vtedy by boli boot - sda1, c: sda2 a e: sda3)