» Poradna » Mobily

Pamet

Dobry den mam telefon u ktereho se mi rozbyl dotyk a mam v nem 16gb. Fotek a potreboval bych je dostat ven ale nevim jak kdyz mi nejde dotyk poradite mi nekdo jak. Nebo jde to udelat u nekoho v opravne dekuji predem za odpoved

Odpovědi na otázku

pripojiť usb k pc a tak alebo poprípade ak máš otg tak cez redukciu pripoj myšku a tak to nahraj na nejaký cloud

Když se ti "rozbyl dotyk" tak vytáhni kartu na které máš jistě fotky uloženy a stáhni si to v NTB, nebo PC.....

Předpokládám, že má ty fotky v interní paměti (a slot na kartu tam třeba vůbec nemá). Pokud by je měl na SD kartě, tak si ani nezaslouží odpověď.

16GB fotek v interní paměti? jestli to má opravdu takhle tak to je velkej LOL

A 16 GB fotek na kartě je v pořádku?

No ono se panáček bohužel neobtěžoval napsat více podrobností. Pokud má interní paměť 16GB - znamená to že je ten telefon opravdu chytřejší než on - i když je porouchaný (vlastně asi jsou porouchaní oba) !

Další případ,kdy je telefon o hodně chytřejší,než jeho majitel...

Neries, ziadny problem nemas."16gb. Fotek" = ziadne fotky. Jednotka "gb" - gram/bit neexistuje.

jste blbci nebo co muj telefon má 16gb pamět a kartu v telefonu nemám takže se mi všechni fotky a videa co jsem nafotim nebo stahl se mi ukládají do mobilu a potom jsem rozbyl displej a když jsem si chtěl fotky dát přes kabel do noteboku tak jsem nemohl protože když jsem si napojil ten mobil tak jsem musel odkliknou že se chci spojit s notebokem ale nejde mi dotyk takže jsem to odkliknout nemohl chápete jak malí děti

po niekoľkých hodinách ani nevieš ako sa voláš?

A co to je, to "rozbyl"? Já znám "nabyl", "pobyl", ale "rozbyl" - to ne.A blbec jsi ty, nejen podle pravopisu. Když nepočítám tvé urážky, tak tímhle jsi měl začít. Protože urážíš, doporučuji ostatním NEKRMIT!