» Poradna » Windows (a jiné OS)

Pády všech prohlížečů po nové instalaci Win7 Pro

U zcela nového PC s Win7 Pro 64 bit mi neustále padají všechny prohlížeče. Např.:Chrome píše: "Při zobrazování této webové stránky došlo k chybě. Chcete-li pokračovat, načtěte stránku znovu, nebo přejděte na jinou stránku. Pokud se vám tato stránka zobrazuje často, zkuste využít tyto návrhy." Hláška se objevuje VELMI často na různých stránkách. Zmíněné návrhy jsem prošla všechny a nic nezabralo - vypnutí všech rozšíření, kontrola antivirového programu (mám ESET NOD32), malware tam nemám, vytvořila jsem i nový uživ. profil v Chromu.Firefox prostě spadne a objeví se "Oznamovatel pádu aplikací Mozilla". Zkoušela jsem aktualizovat i vypnout Flash Player plugin, Java plugin ... a už vážně nevím, co s tím.Díky moc za rady

Odpovědi na otázku

Otevři Příkazový řádek (jako správce) a napiš: sfc /scannow pak zmáčkni enter.Dojde ke kontrole/opravě syst. souborů - cca 10 min.

Díky moc za rychlou reakci, bohužel:"Program Ochrana prostředků systému Windows nenašel žádné narušení integrity".

Zkus na chvíli vypnout FW.A co jiná PC na stejném připojení nebo tento někde jinde?

Vypnutí Firewallu nepomohlo... Ostatní PC v síti jsou v pohodě. Odnést ho jinam nemůžu, protože je to pracovní stolní počítač Resp. se nemůžu připojit ani do jiné sítě, protože wifinu to nemá...

Ten Windows je legal?Co ovladač LAN? Zkus přeinstalovat na nejnovější.

Samozřejmě že je legální... a aktivovaný Ovladač síťové karty je aktuální, teď jsem kontrolovala... (btw. je to úplně nový počítač)

A tyhle potíže se vyskytují úplně od začátku (nový počítač), nebo se objevily někdy později?

Blbne to úplně od začátku. U Chromu jsem zkoušela i beta verzi pro 64 bit OS a ten se pro změnu vůbec nespustí. Včera jsem dělala i komplet reinstal woken a pořád je to ta samá chyba. Ostatní programy fungují normálně... jednou mi spadl Acrobat, ale to může být náhoda.

Vidél bych to na hardwarovou chybu. Stáhni si tento program a nainstaluj ho na prázdnou flashku http://www.memtest.org/download/5.01/memtest86+-... Po startu počítače vyber startování z flashky (asi přes F12, nevím, tvůj počítač/notebook nemám) a nech ho pár hodin kontrolovat. Jede stále dokola v nekonečných smyčkách, buď chybu paměti najde, nebo je pamět v pořádku a bude vadné něco jiného (třeba disk).

Zkusím nejdřív ten Linux a pak případně toto, díky

Skús najskôr spustiť prehliadače v Safe mode http://googlesystem.blogspot.sk/2010/02/google-chrome-saf... . Ak to bude i tam robiť, potom prikroč k Linuxu....

Díky..Myslím, že něco takového už jsem zkoušela. Resp. vypnula jsem všechna rozšíření a zkoušela jsem i postupně vypnout Flash a Java plugin... Teď mi navíc párkrát spadnul Chrome i na pracovním notebooku (stejná síť), tak teď už jsem z toho úplnej jelen! Ale problém se objevil až s novým počítačem a na pracovním bůčku se to předtím nedělo...

No v síti to snad nebude... kolega používá celý den Firefox a nespadl mu ještě ani jednou...

Tak testy hardwaru dopadly všechny dobře... už jsem to předala zkušenějším, kteří zatím taky neví, co s tím :)

Vypadá to na přeinstalaci Windows

Zkusil bych použít při instalaci jiný ovladače. Zrovna nedávno jsem řešil problém nestabilního počítače způsobený ovladači ze stránek AMD - oficiálními s WHQL. Po instalaci sto let starých driverů od výrobce desky (ASRock) to přestalo dělat.

Přeinstalace Windows nepomohla a znovu podotýkám, že je to zcela nový sestavený PC a ovladače jsou všechny aktuální.Ale i když všechny zátěžové testy dopadly dobře, zkusili jsme vyměnit operační paměti a zatím to, zdá se, fachá bez problémů. Každopádně děkuji všem za reakce a za pomoc!

Abys vyloučila nebo potvrdila HW chybu (potom by to bylo na reklamaci), zkus nabootovat live linux (Ubuntu) a zjistit jak se to chová tam. Je tam předinstalovaný Firefox, dají se doinst. i ostatní prohlížeče.

Díky, zkusím...

Hm, teď mě napadlo... nemůže to být switchem?

Ten memtest jsi zkoušela?

Internet Explorer funguje?

Explorer blbne taky...

Internet Explorer 11 ve Windows 8.1 with Update má ve flashi bug a je třeba ho aktualizovat. To samé může být i tento případ. Zkusil bych updatovat Flash, Silverlight atd.

Hele, minusáři, napište za co když už na ten minus klikáte. Jedna konstruktivní odpověď nebo popření řekne více než tisíc kliknutí na minus. U několika sestav mi po čisté instalaci Windows na webu Microsoftu při hledání MSE padal IE11, pomohla aktualizace flashe.

Jenže jemu padá naprosto všechno. A Chrome rozhodně nepoužívá systémovej Flash Player.

Už jsem se setkal s případy kdy právě ESET začal blokovat internetové připojení. Zkuste jej na chvíli deaktivovat.