Pády FPS GTA V

Dobrý večer všem:)mám takový dotaz..postavil jsem si pczákl. deska: MSI Z87M-G43 - Intel Z87 CPU: Intel Core i5-4690Graf. karta: MSI GTX 960 GAMING 2G 2GBpaměť: Kingston HyperX Fury Black 8GB DDR3 1866zdroj: i-Tec Power Supply Unit 750Wa je mi divná jedna věc.. pc jsem si sestavil hlavně kvůli GTA V.. instaluji origo, spustím..paráda.. jede mi to cca kolem 50-60 fps.. byl jsem nadšený..tohle jsem přesně chtěl.. jenomže po tak cca 10 min hraní( hlavně po nasednutí do auta) z ničeho nic začalo fps padat ze 60 na 2.. prostě se to seká chvílemi až až.. ale je divné že to 5 s jede na 60 fps a pak zásek na 2 a znova...prostě padá fps.. nechápu proč..četl jsem hodně doporučení..samozřejmě aktualizovat drivery..mám vše uplně v novotě i drivery.. pak rada přes příkazový řádek cosik odstranit..konkrétně zadat tohle : sc delete "NvStreamSvc" .... ok pak to jelo..nechal jsem pak hru aktivní tak hoďku a vrátil se k ní a po 5ti minutách zase záseky.. prostě nechápu proč to dělá až třeba po 10 minutách hraní..přitom pořád to jede kolem 50-60 fps krásně..až pak naráz hrozné kousání..

Odpovědi na otázku

Mám stejný problém..

dobry vecertaky resime prave podobny problempry by to mohl byt integrovany minner na bitcoiny, tj mallware uvnitr gta a vy tak behem hrani vydelavate nekomu penize, vetsinou to je nekdo z asie

hledejte složku ve které je darda jiných prázdých složek :). nebo to reinstalujte

Psal ze ma originalni verzi hry.

To že kradete hru Vy, neznamená, že ji kradou i ostatní, a u koupené verze je na 100% jisté, že nic takového co tady popisujete neobsahuje.

Taky mám tenhle probém, vypadá to na problém s pamětí RAM, zkus to sledovat. Po zapnutí hry ,mám využítí ram(8GB) celkově na 60% po 10 min ve hře je to 65% a tak dál. Během 20-40 min mam využití 86% a začíná se to sekat, pořádný lagy. Po vypnutí a zapnutí hry je to zas ok na určitou chvíli. Vypadá to, že žádný univerzální řešení zatim neexistuje, takže se čeká na patch. Jinak sem zkoušel změnit velikost stránkovacího souboru ve win, což to nevyřešilo, ale mam dojem že to je ted lepší, fps dropy se dostaví až dýl.

Já stahnul ovladač od Nvidie pro Gta V a už to jede doporučuju taky stáhnout

Kúp si SSD