» Poradna » Notebooky

Padání PC kvůli steamu

Zdravím,potřeboval bych poradit ohledně steamu a hry cs go.No zkrátka když přeinstaluju steam a zapnu cs go můžu hrát uplně vše ale když potom cs go vypnu a pak zase zapnu tak si dám nějakou mapu a vypne se mi pc.Když pak přeinstaluju steam tak vše opět dokola.Nevíte co stím?

Odpovědi na otázku

zrejme nejaky problem v systemu, mozna vir ci jina havet

PC dokáže vypnout jen hw pojistka.Buď rád, že PC poté ještě nastartuje. Před lety hw pojistky neexistovaly.Takové Pentium 66 MHz bys upekl za pár minut. Definitivně.Co s tím?Vyřeš chlazení komponent i skříně.