» Poradna » Programy

Padání adobe flash player

Dobrý den. Když se někdy dívám někdy na video na youtube tak mi z ničeho nic flash spadne. Mám verzi 11.3 a používám firefox. zkoušel jsem to přeinstalovat ale nepomáhá to. Začalo to, když jsem to aktualizoval na novější verzi. Mám win 7 home pre. Děkuji

Odpovědi na otázku

Nainstaluj nové ovladače grafické karty.

Dělá to i jiný prohlížeč?(např.opera)Pokud ne tak víš,kde to je.

dělá to jak FF, tak IE, tak Chrome.Už si nevím rady.přeinstaloval jsem vše,prohlížeče,ovladače grafiky,flash player a stejně to nefunguje

Mám rovnaký problém, po nainštalovaní flash player v. 11.3 pravidelne padá... klasická hláška "Program flash player prestal pracovat..." Padá až od verzie 11.3, zrejme to bude problém tejto verzie, pri predošlých takýto problém nebol. Používam firefox 13, W7 Ult.

A proč by to měl dělat flash player a ne prohlížeč?Verze 11.3 funguje bez problému.

FF 13.0.1 a Adobe Flash Player 11.3.300.257 bez problému to samé 64bitové verze

nainstaluj starej flash, 11 , 3 je poruchový

Ano souhlas, padá až .3 verze, potvrzeno na x86 i x64 W7U a W8RP.

Tato verze se zdá být stabilní:

Souhlas, tato verze (a i ty 3 zpětně) u mě na W7 a XP nikdy nedělaly žádný problém.
Ovšem podmínka je mít OS v dobrém stavu, včetně browserů...
Používám pouze OPERA, i když instaluji tento doplněk pro OPERA a MSIE8, ale nepoužívám jej vůbec...
Chome a Firefox jsou mě mimo mísu...zejména práskač chrome...
Nemluvím zatím o "nedodělku" na Win8...

Taky mám ten samý problém a u přítelkyně na noťasu totéž... Doufám, že brzy vyjde nová verze.

U mně to stejné ..Zapnu chrome mám otevřeno cca 17 záložek z toho 11 youtube..A prostě přepínám zapímám videa a pak šup..celý Chrome se sekne a pak hláška je nám líto selhal pluing flash ..
Nesnáším Flash player jsou sním jen problémy,žere to šíleně moc paměti,je to pomalé neohrabané jsou dny kdy to spadne 2x..někdy bez problému..ale i tak je to šílenost..proto jsem rád,že ho nepoužívá iOS zařízení ..(Apple)..

Souhlasím, FlasPlayer je trošičku "hovádko" při svém fungování, nenažrané až hrůza. Já osobně nepoužívám a navíc mám Flash a podobné výdobytky doby zakázány přímo v prohlížeči - Google Chrome - holt na stránky, které jej primárně vyžadují nechodím a mám po problémech.

Mimochodem, Flash na Droidím founu mě to nikdy neudělal - žádná verze !

Tak si tam zatím dejte tu starší, podle výběru funguje v pohodě:
http://www.oldapps.com/flash_player.php...