» Poradna » Programy

Pádá mi Skype

Ahoj mám potíže s tím že mi neustále padá skype (Když volám) jen někomu zavolám trvá to 7 sekund a padá to.Provedl jsem přeinstalování atd..... a nic pořád to samé chctěl bych poradit v čem to muže být díky za odpověd.

Odpovědi na otázku

Jaký máš OS?

Windown

XP? 7? 8?

A ešte - aká je rýchlosť pripojenia? Pripojenie po kábli, optike, WiFi?

pokud odpovídáš takhle tak si musíš bohužel poradit sám

Operačním systémem myslí kolegové odpovídající jestli máš Windows XP, Windows Vista, Windows 7To najdeš když pravou myší klikneš na ikonku tento počítač a dáš vlastnosti, tam je to napsané.Připojením myslí, zda jsi připojený přes Wifi to máš u počítače krabičku s názvem Wifi router a opíšeš sem údaje ze štítku. Pokud máš optiku, tak máš v bytě zásuvku, od ní vede kaberl buď přímo do PC nebo opět do nějaké krabičky označené router, settobox (ten není pro PC, ale pro televizi, ale některé jde s PC propojit, např. pro nahrávání pořadů do počítače)

Operační systém mám Windows 7, připojení přes Wifi router. Rychlost je 3,457 Mbis/s

Vidíte pánové, že lze z tazatele dostat informace i bez invektiv a vulgarit.

Bláznům se má vyhovět a neodporovat jim - to je stará známá věc, mohlo by tě to rozrušit... hahaha

Tak vylez na most, vyhrožuj že skočíš do řeky a uvidíš, kolik přijede složek Integrovaného záchranného systému (Police České republiky, Městská policie, Hasičský záchranný sbor Český republiky, Zdravotnická záchranná služba) a policejní vyjednavač tě bude přemlouvat, aby jsi neskákal.jedni hasiči budou na mostě, druhá jednotka hasičů bude na člunech pod mostem, budou tam připraveni potápěči a zaměstnáš 50 lidí.

No to dělají právě lidé s tvou diagnozou, já jsem zaplať pan bůh zatím zdravý, taky pracuji - a to docela rád - né z donucení, nesedím furd doma a nenudím se pičovinama jako ty. Taky nevyžírám stát a nehraju si na nemocného jako nemakačenko Kolesa...

a čím vlastně trpíš ?

Může to být taky konfliktem s jinými aplikacemi MySQL .... na portu 80 .. :)

MySQL v defaultním nastavení komunikuje na portu 80?! A od kdy?!

jelikoz je to byva soucast weboveho serveru (pokud vis co to je) tak me jiny port vetsinou nenapada

MySQL je snad součást webového serveru? A kterého?

je to jeho zakladni stavebni kamen, chlapecku

A kterého webového serveru je údajně MySQL tzv. "stavebním" kamenem? A z jakého důvodu má údajně MySQL komunikovat na portu 80, když dycinky komunikoval na naprosto jiném?!

MySQL je na databáze, s webovým serverem nemá nic společného.

se Skypem jsou všeobecně problémy = vždyť ho koupil Microsoft !no nejlepší je odinstalovat, nainstalovat starší verzi z OldApps a pokud ta verze padat nebude tak zakázat jakékoliv aktualizace

pozri sa ci mas v nastaveniach (kde je aj sukromie..historia) zaskrtnute cookies

S MySQL si rozhodně nedělejte starosti a zkuste třeba starší verzi Skype. Možným problémem mohou být latence WiFi připojení.Další možností je zkouška z jiného počítače v síti (kamarád přinese notebook a zkusí se z ní připojit), nebo spuštěním jiného os a příslušné aplikace - což asi bude nad vaše síly...

Říká se že Microsoft to celkem nevymyslel. Mě to taky padá ale u předchozích verzí to šlo. A to Microsoft ještě nevlastnil skype