Pád PC

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat proč se mi vypne počítač při normální užívání? A to ani nehraji žádnou hru. Normálně surfuji po netu a najednou bum a počítač přestane pracovat, zmizne jakoby z monitoru ale stále jede. Co s tím? RAM - 4GBProcesor - AMD Athlon II X2 245 Processor 2,90 GHzGrafická karta - ATI Radeon HD 4850HDD - 1,5 TBZákladní Deska - Gigabyte GA-M720-US3Zdroj - 500 W

Odpovědi na otázku

- podívat se na čistotu větráků na chladičích- podívat se na zdroj- podívat se na chlazení disků > nejsou 2 těsně vedle sebe?

čistota větráků je to poslední co by mě trápilo Priorita číslo jedna: zkontrolovat teploty všeho (cpu, gk, čipset na desce), priorita číslo dvě: pučit od známého jiný zdroj a ověřit, jestli padá/nepadá, číslo tři: test RAM...

Pokud jsou zanešené větráky a chladiče, tak se ten werk přehřívá a padá. Výhodou je, že stačí se jen podívat.

Pokud zmizne vše z monitoru ale PC "jede" dál, tak bych se zaměřit na teplotu GPU.Kdyby to byla RAM, tak to imho spadne na BSOD, kdyby přehřivajícíc se CPU, tak to prostě zamrzne.(Klasické kopnutí do AMD si protentokrát ponechám )

Aby něco nebylo s monitorem. Kukni ale na zdroj jaký máš no.

Nevrtal jsi do ovladačů atd?

Takže máš klasickou černou obrazovku ne? Nepíše to no signal.

A do jednoho příspěvku bys to příště vměstnat nemohl?