» Poradna » Mobily

P8 Lite - neznámý obvod nalepený na baterii. K čemu slouží?

Je to z p8 lite. Bylo to nalepeno na baterii. Chci se zeptat jak se to jmenuje a kolik to stojí nové. Odkaz na fotku: https://uloz.to/!giyLsdBH2wRR/dsc-0006-jpg//Upraven nicneříkající titulek.//

Odpovědi na otázku

Zkus ten obrázek nahrát nějak někam inteligentně, ok?

Obrázek je nahraný inteligentně, jen ten odkaz na něj se trochu nepovedl. Při mírném zamyšlení lze i tenhle odkaz použít...

Obrázky se prostě na Ulož.to nenahrávají, to bylo inteligentní tak před 15ti lety, teď už ne.

Vypadá to na anténní smyčku pro bezkontaktní platby.