» Poradna » Programy

Ovladače Realtek, instalace proběhla, ale zvuk nejde.

Dobrý den,nainstalovala jsem ovladače Realtek, ale jaksi zvuk nejde. U zvuku mi to píše "Není nainstalováno žádné výstupní zvukové zařízení" Jsem z toho jelen. Jsem hodně velký laik, takže prosím pokud mi někdo poradíte, odpovídejte jako byste se snažili něco vysvětlit úplnému blbovi. Děkuji

Odpovědi na otázku

Typ PC/NTB a zvukové karty?

Se podivej do spravce zarizeni co tam mas a zkus to aktualizovat tam.

Notebook mám: asus transformer book t100ale bohužel zvukovou kartu netuším a ve správci zařízení jsem se nic nedočetla (jak říkám úplný blb)

Ovladače zde: https://www.asus.com/supportonly/T100TA/HelpDe... . Staré odinstalovat, restart, nainstalovat nové, restart.

Děkuji moc, funguje. Díky.

Nemáš vůbec zač :D

nejde zvuk