» Poradna » Windows (a jiné OS)

Ovladače na Windows 7

Dobrý večer, Chci se zeptat, kde bych si mohl stáhnout ovladače na Windows 7 Home Premium 32 bit. Nedávno jsem si přeinstaloval Windows a nemohu nikde najít potřebné ovladače ke hraní her apod. Děkuji předem za odpovědi

Odpovědi na otázku

Vzhledem k dotazu doporucuju servis nebo alespon schopneho sousedovic syna.

Dík za odkaz, super vecička. Mne rozhodne vyriešila jeden problém.

Vzhľadom k tomu, že veštecké gule sa už minuli a nová zásielka mešká, nemôžeme zistiť, čo to vlastne máš za stroj, jeho komponenty.... P.S. Na čítanie myšlienok je vo vzduchu priveľa elektrosmogu....

Tak pokud jste si přeinstalovával systém, první co Vás před tím mělo zajímat, byla zda máte všechny potřebné ovladače.Jelikož na světě existuje bambilion různých počítačových sestav, my těžko můžem vědět jakou z nich zrovna máte a jaké Vám chybí ovladače.Obecně se ovladače hledají / stahují u výrobce daného zařízení / komponenty.

Neviete niekto, kde zozeniem nahradne diely na moje auto? Potrebujem jazdit do prace a na nakupy a tak. Dakujem za kazdu radu.

Ked mas cervene auto, ja Ti predam. Ale mam len diely na cestu do prace, na nakupy nie.

Na ovládání Windows potřebuješ periferie jako klávesnice a myš. A ty si musíš koupit.Na blbou otázku blbá odpověď.

Počítače nepoužívej, vůbec o nich nic nevíš. Nebudeš tolik trpět.