» Poradna » Programy

Ovladače na KT-400A/600 Pro

Zdravím mám problém najít ovladače na KT-400A/600 Pro, prosím o pomoc. Děkuji

Odpovědi na otázku

Zcela bez problémů u výrobců kvalitních mb. Je možné si je stáhnout též od VIA.

Ahoj, pošleš mi nějaký odkaz prosím? :)

http://cz.msi.com/support/mb/KT4AV.html 32btw - co to je za experimentální stroj? Mě překvapuje, že tohle ještě někdo hodlá provozovat.

Ja by som si napr. rad zahral nejaku dobovu hru na nejkom Athlone XP z nostalgie :) Ale suhlasim s tym, ze provozovat to je bolbost.

Základní balík se jmenuje VIA Hyperion Pro, starší název stále používaný je VIA 4in1. Pokud HDD je SATA/150, tak ještě ovladač řadiče pro WXP. Vyšší verze SATA to neumí. Ještě budeš potřebovat ovladače pro video, sound a net.

Firemní PC na maily apod. Díky moc.

Nejde mi pouze zvuk a grafika.

Dej tam VIA 4 in 1 v4.49 nebo VIA 4 in 1 v4.51. Verze v4.50 měla bug, který samovolně formátoval disky.