Ovladač zobrazení přestal reagovat, ale byyl obnoven, Windows 10, AMD

Ahoj, již delší dobu se mi na notebooku děje to, že pokaždé když si zapnu video na přohlížeči, nebo obrázky, tak se mi na 4-6 vteřin zmrazí notebook a pak mi dole vyskočí tabulka, která je v názvu problému. Děje se mi to opravdu častu a už mě to štve. Neví někdo, co s tím mám dělat? Jedná se o grafiku AMD Radeon™ HD8570M s pamětí 2GB DDR3 VRAM s operačním systémem Windows 10. Děkuji předem.

Odpovědi na otázku

Tohle se obecne muze dit ve dvou pripadech:1. Prehrivani GK - resi se vycistenim chladicu (a preventivne nepouzivanim nevhodnych GK, na coz je pozde);2. Spatny ovladac GK - resi se instalaci funkcniho ovladace (ovsem to muze byt v podminkach Win 10 trosku problem, neb v Redmondu zase jednou nemysleli).

Notebook mám chvíli z opravny a tam jsem si platil čistění notebooku, takže jednička to asi nebude, ale té dvojce moc nerozumím.

Kdy to začalo? Dělalo to i před servisním zásahem? O jaký přístroj se jedná? ☺

Začalo to po tom, co jsem notebook dostal z opravny. Jedná se o IdeaPad Lenovo G505s

Popisuješ připečený GPU.Nehrál jsi na tom nějaké grafické hry?Co s tím?Uběhlo od opravy méně než 90 dní?ANO:reklamace opravy;NE, je to už déle:požádej o výměnu GPU; počítej 2000 - 3000 Kč.

milanku uz zas neznas mistni pomery na miste prvni spis nainstaluj catalysty ze stranek vyrobce a pak delej zamery desitky cpou svoje ovladace a to neni idealni.

a kdyz to dela po oprave tak je to jasne spatny kontakt mezi chladic a gpu