» Poradna » Notebooky

Ovladač graficke karty.

ZdravímNedaří se mi sehnat ovladač (program nastavení grafické karty) pro moji integrovanou grafickou kartu ati radeon hd 3200 win.7-64bit.Na 32bit verzi v pořádku jelo.Když jsem přeinstaloval win na 64bit.Tak ovladač se nainstalovat ale nenajel program pro nastaveni grafické karty.Tím pádem mi začala hláška při zapnuti aplikace Chyba:Neznámá grafická karta.Aplikace vyžaduje shader model 2.0.Ani originál nainstalovaný ovladač mi nejel na 64bit.Nevité kde je zrada?

Odpovědi na otázku

No potřebuješ ten stejný ovladač, ale pro 64bit OS. Ovladače jsou vydávány ve více verzích - pro různé OS.

To jsem zkoušel pravě verzi 64 a nic.Zkusim to ještě naopak verzi 32bit.

Juwa2 Ti odpověděl naprosto jasně a srozumitelně.Co Ti na tom není jasné?Do 64-bit OS se neinstalují žádný 32-bit nízkoúrovňový sw!Co s tím?Svěř instalaci, konfiguraci a optimalizaci OS odborníkovi.Zdarma to nebude.

Asi je jasné když se nainstaluje novy win 64-bit,tak se musí nainstalovat graficky ovladač 64-bit.Nikdo NEMLUVIL o instalaci 32-bit verzi do win 7 64-bit,tak se prober a ty hloupé řeči si nechej na doma..