» Poradna » Web a internet

Overit bezpecnost stranky

Po nedavno utoku ransomvéru som zacal byt opatrnejsi.Chodia mi maily na ktorych je: "pre dalsie info klikni", alebo "read more" ...Kedysi som pouzival web, kde sa dala prislusna stranka (URL) online preverit.Bohuzial som zabudol kde.Poradi dobra dusa?

Odpovědi na otázku

www.virtustotal.com

Vdaka za odpoved.www.virtustotal.com som natukal ako prve. Kedze sa mi stranka nezobrazila, myslel som ze zle si pamatam adresu, alebo stranka uz neexiestuje.Po Tvojej odpovedi som si uvedomil, ze moja oblubena stara Opera (12.18) ma uz s niektorymi strankami problem.Novy FireFox virtustotal zvlada.Takze chyba hardveru (toho, co je pred monitorom).