» Poradna » Web a internet

Outlook.com - velice divný alias odesilatele, nemožnost smazání

Pánové a dámy. Měl bych jeden dotaz se kterým si nevím rady. Mám email u Forpsi prijmeni@domena.cz. Na Outlook.com jsem si založil účet prijmeni@outlook.com a alias prijmeni@domena.cz. Adresu prijmeni@domena.cz jsem nastavil jako primární a také jako výchozí „address from(odesilatel)“. V administraci Forpsi jsem nastavil přeposílání veškeré pošty na adresu prijmeni@outlook.com. Tudíž veškerá pošta mě docházela na Outlook.com. Následně, když jsem psal emaily ať už z webového rozhraní Outlook.com nebo přes poštovního klienta Outlook 2016, příjemce emailu viděl odesilatele prijmeni@domena.cz. Před zhruba asi 3 týdny se mi změnila výchozí adresa takže pokud někdo přijme můj email a otevře to v outlook 2016 a starší verze, neuvidí už adresu odesilatele přijmeni@domena.cz jak doposud, ale na místo toho uvidí něco jako ....Jméno Příjmení <outlook_4019ExxxF773F17D@outlook.com>; za uživatele; Jméno Přijmení prijmeni@domena.cz. V jiných emailových klientech tento problem není.Nevím jak se tohoto zbavit, tento divný alias nejde smazat a přesto že tento alias není nastaven jako výchozí, nepomůže to. Pokusil jsem se založit druhý email na Forpsi a účet email na Outlook.com se zcela shodným výsledkem.Přitom mám takto ještě jeden email na doméně Savana přesměrovaný na jiný učet Outlook.com a tam tento problém není. V outlook 2016 mám účty napojené přes microsoft exchange server, takže nepoužívám SMTP Forpsi ani Savana.Nesetkal se někdo z vás s tímto problémem?

Odpovědi na otázku

Až teď jsem narazil na úplně stejný problém a nikde žádné řešení.