» Poradna » Programy

Outlook 2016

Zdravím,jak se odhlásit z outlooku 2016? Když ho spustím nechce to po mně heslo. Díky

Odpovědi na otázku

Malo informaci. Pocitac je domaci, nebo firemni? Outlook taha data pres POP3/IMAP nebo z Exchange serveru? Je PC v domene?

MS Outlook 2016 > Soubor > Účet Office > Odhlásit seHeslo nepožaduje, protože ho zapamatované.

Hmm, když jsem to udělal, místo odhlásit se se objevila nabídka přihlásit se. Když si totiž zpustím outlook zobrazí se mi také malé okno na přihlášení, kromě samotného outlookovského prostředí. Jenomže když dám storno nebo ho prostě zavřu můžu bez potíží outlook používat, zobrazit si všechny zprávy a tak. Takže jsem se řádně přihlásil, poté podle návodu dal odhlásit. Jenomže když jsem znovu outlook otevřel sice už tam nebyly vidět propojené emailové adresy ale ta moje outlookovská klasicky běžela. Takže jak se odhlásit, aby jsem po spuštění musel zadat heslo a bez toho se nedostal dál? Jinak počítač mám osobní. Díky.

1.) Outlook 2016 si můžeš přihlásit ke svému MS Live ID účtu.2.) Outlook se přihlašuje k jednotlivým serverům, kde máš vytvořené e-mailové schránky a odkud poštu buď stahuješ (POP3) nebo jí synchronizuješ (IMAP4, Exchange)Tyto 2 různá přihlášení jsou na sobě nezávislá. Bohužel z tvého popisu mi není jasné, co vlastně chceš odhlásit nebo jak se chceš přihlašovat a co si nemá pamatovat heslo. Pokud se Ti jedná o přihlašování k jednotlivým serverům, kde nechceš mít zapamatované heslo, pak v nastavení jednotlivých e-mailových účtů zruš zatržítko "Zapamatovat heslo"a ono se to na něj bude ptát při každém pokusu o přihlášení k danému poštovnímu serveru.

Díky, jenom jestli to není jasné, tak chci aby když spustím outlook, abych musel zadat heslo bez něhož bych se k poště jinak nedostal.

Pak si můžeš nastavit heslo k datovému souboruhttps://support.office.com/cs-cz/article/Nastaven%C3... Hlavně NEzatrhávat uložení hesla

Dobrý den, ale pakliže se připojuji přes Exchange, tak možnost změny hesla není aktivní. Děkuji za radu