» Poradna » Programy

Outlook 2013 - Vytvoření události v kalendáři na základě obsahu zprávy v emailu

Poradil by mi prosím někdo jak udělat, aby se mi na základě textu v mailu od konkrétního odesilatele vytvořila událost v kalendáři?Nejjednodušší bude asi uvést příklad:Obsah příchozího e-mailu------------------------pondělí 21. 4. 2014 Dvořáček VojtěchLinka Od Počáteční zastávka Do Konečná zastávka Poznámka22/12 5:56 NÁSTUP SA 14:31 Průběžná ZC ________________________________________Automaticky vygenerovaná zpráva, nelze na ní odpovědět!(Odesláno 15. 4. 2014 13:48 povondrap)Chtěl bych aby se mi v okmažiku příchodu zprávy vytvořila následující událost:Předmět: 22/12Místo konání: NÁSTUP SA - Průběžná ZCČas zahájení: po 24. 4. 2014 5:56Čas ukončení: po 24. 4. 2014 14:31Půjde to asi zkrz Visual Basic, se kterým si vůbec nerozumím, ale když by mi někdo dal aspoň "nástřel", možná bych se zorientoval a chytil.Děkuji za ochotu a pozornost.

Odpovědi na otázku

Zkus If this then that (IFTTT) https://ifttt.com/nevim jaká tam je podpora kalendáře v outloku, ale můžeš to zkusit