» Poradna » Programy

Outlook 2013 - hledání podslozky

Dobrý den.V outloku mam vytvorene slozky a podslozky do těchto podsložek si tridim dosle emaily.Dam si pak hledat nejaky e-mail podle textu obsazenem ve zprave. Dotycny e-mail to najde, zobrazi i podslozku, ale potreboval bych zjistit a najit v jake slozce se e-mail nachazi, abych k nemu mohl pridat dalsi podobny dosly e-mail. Proste kde najit cestu (např. Osobní/Presun/Pracovni akce/Broušení kroužku)Za radu velmi dekuji Milos

Odpovědi na otázku

Ahoj,uděláš to tak, že si zobrazíš v seznamu zpráv sloupec "ve složce". Klikneš pravým myšítkem na horní lištu v seznamu zpráv, třeba na "Předmět", vybereš Nastavení zobrazení > Sloupce, v rozbalovací nabídce vyber "Všechny pole zprávy", tady vlevo v seznamu vyber "Ve složce" a přesuň ho do pravýho sloupce. Všechno to ulož a v seznamu zpráv bude přidán sloupec "Ve složce". Snad ti to pomůže.Ahoj

Velmi dekujiUkaze to jen cilovou podslozku. Ja bych však potreboval celou cestu, kde je ta konecna podsložka vnorenaMilos

Tak to je mi líto, ale to už nevím.

Nevím, jestli to bude fungovat, ale mohl byste zkustit tohle:Otevřete ten e-mail z výsledků vyhledávání – tak, aby se otevřel v samostatném okně. Když pak kliknete na tlačítko Přesunout->Vždy přesunout zprávy v této konverzaci, uvidíte ve stromové struktuře složku, v níž je ta otevřená zpráva uložená.

Pane jo, tak to je presne onoJa nad tim laboruji uz několik let bez uspechu. Jsi jednicka, tak velmi dekujiMilos

Také pomohlo!! Děkuji

Mám to stejně, jako Miloš! Léta s tím laboruji, a toto je přesně ono !!! Díky Tobě moc !!! Vráťa Ch.