» Poradna » Programy

Outlook 2007 - obnova z odstraněné pošty

Jedna moje zákaznice si omylem smazala doručenou poštu, není to nevratné, akorát se jí cca 400 mailů přesunulo mezi cca 8000 v odstraněné, jde nějak v odstraněné poště zobrazit, kdy tam byla zpráva přesunuta, aby to nemuse procházet celé a třídit to ručně? Mezi polema jsem nic takovýho nenašel.

Odpovědi na otázku

To si musí to trdlo udělat samo.Je to jen práce s myší, to zvládne.Příště si bude aspoň častěji vymazávat SPAM.

Nemyslim si.

Muzes si pridat sloupec - mezi datumovymi sloupci je pole "zmeneno"Pokud si to pak seradi podle toho sloupce, bude mit smazane zpravy pohromade