» Poradna » Programy

Outlook - Nelze se přihlásit

Dobrý den,Dnes jsem si aktivoval Office 2019 Pro plus (pro svoje osobní účely) ale do outlooku se mi nejde přihlásit.Situace: Přihlašuji se, zádávám svoji emailovou adresu, a když dám další vyskočí hláška ,, Toto uživatelské jméno možná není správne. Ujistěte se že jste ho zadali správně. Pokud ano,obraťte se na správce. ,, a je tam k tomu kód erroru 50058Budu vděčný za každý dotaz který to vyřeší.S přáním hezkého dne Pan Nováček

Odpovědi na otázku

Kolikrát ještě budete poradnu "tapetovat" tímto dotazem? 1x to nestačí? Když to tady každý takto udělá, jak to asi bude vypadat? Neskutečné.