» Poradna » Notebooky

Otočila se klávesnice

Dobrý den, nastavovala jsem si bezdrátovou klávesnici na notebooku a mačkala jsem Shift apod. a otočila se mi vzhůru nohama. Nevíte co s tím??

Odpovědi na otázku

Zavolat vymítače

Pokud je bezdrátová klávesnice vzhůru nohama, doporučuji uchopit ji oběma rukama, zvednout dostatečně vysoko a opět otočit. Tím by se měla dostat do normální polohy.V případě drátové klávesnice je postup složitější neboť je třeba brát ohled na kabel.

Otočila se ti klávesnice, nebo obraz? U klávesnice vůbec nevím co tím otočením myslíš. Pokud obraz, pak je to většinou ctrl+alt+šipka (nepamatuju si teď jestli šipka nahoru nebo dolů).