» Poradna » Mobily

OS Android sygic mapy

Zdravím, Nedávno jsem zakoupil prémium verzi sygic map na androidu a někde v popisu aplikace se uvádí, že má funkci řazení do pruhů ale při navigaci se tabulka s pruhy normálně nezobrazuje tak se chci zeptat jak to tam dostat jestli přes nastavení nebo jak je to. Má s tímto někdo zkušenosti? Předem díky

Odpovědi na otázku

V Nastavení je kousek dole (já si musím posunout menu) "Navádění do jízdních pruhů".Mimochodem: Co ti brání projít si sám nastavení? Že by syndrom chronické lenosti ... ej, co to píšu! Syndrom chronické únavy!

Díky za odpověď, Nastavení mám samozřejmě projeté ale zdá se mi, že navádění do jízdních pruhů stále dobře nefunguje a je to jen u mého telefonu.

O tom jsi se, sokolíku, tak nějak nezmínil!Zkus na warforum.cz, v časti "Mobile | PDA | MDA Hall", sekce "Android - Aplikace". Tam je vlákno věnované navigaci Sygic. Tam se zkus zeptat.

A ještě dodám: Při dotazu nešetři podrobnostmi (typ telefonu, verze Androidu a podobně, ať se nemusí věštit z křišťálové koule).

Proc to honit na warezu kdyz Sygic je na Google Play zdar vcetne map placene jsou jenom funkce extra jako radary atp.

Protože kolega potřebuje radu - a na onom opovrhovaném warezu se mu jí, s největší pravděpodobností, dostane.

No je zdarma a není zdarma ... spousta funkcí je pouze za poplatek (premium verze) a to i funkcí, které já u navigace považuji za základní - např. hlasové instrukce (navigace hlasem) - jestli musím čučet celou dobu na displej mobilu, tak je taková navigace k ničemu - na silnici (kór na neznámé) by řidič měl čučet před sebe a ne na navigaci. Takže použitelná je asi pouze premium verze. Co je zdarma a co ne lze najít např. na http://www.sygic.com/sk/gps-navigation/premium a obrázek si musí udělat každý sám.Navíc dotaz směřuje k problému s navigací v pruzích ... a ta zadarmo NENÍ - ta je jen součástí placené (premium) verze.

To navádění do pruhů není zobrazeno trvale, ale jen na určitých místech. Například sjezd z dálnice.