» Poradna » Windows (a jiné OS)

Oříznutí pracovní plochy po aktualizaci na WIN 8.1

Mám malinký problémek, po aktualizaci na W8.1 se mi ořízla pracovní plocha asi na 22". Monitor LG M2352D-PZ počítač H515s propojeno přes HDMI. Zkusil jsem aktualizovat grafickou kartu - ovladače nebyly aktuelní, ale nic, měním rozlišení - aktuálně 1776*1000 můžu i 1920*1080 nemá vliv. Ovladače na monitor do W8.1 u výrobce nejsou, nastaven monitor Generic PnP Monitor, W říká že je to to nejlepší. Zkuste mi něco hodit. Dík

Odpovědi na otázku

Ano, chyba je v ovladači. Pokud ovladač na W8.1 není, nainstaluj tam ovladač původní, musíš jej ale upravit aby to šlo (soubor .inf) + musíš povolit instalaci nepodepsaných ovladačů.

Takže jsem to zkusil, mám v ovladačích už LG monitor, ale žádná změna. Hdmi stále zmenšený obraz, zkusil jsem VGA kabel a u toho je to ok.

Nechceš si koupit nějakou normální sestavenou mašinu? S běžnou deskou, prostě standard tyhle problémy by jsi neměl. Můžeš mi zde napsat co tě to popadlo brát nějakou takovou "hotovku"? Jen problémy člověče.

To sou ty levné lenovo-krámy a nejen lenovo, ale to platí o všech značkách u těchto odpadků...