» Poradna » Programy

Origin jak hrát originální hru bez něho

D.DChci spustit hru bez připojení k originu sims 4 a nepotřebuju žádný internet ani origin,ale neustále se to nepustí bez přihlášení k fízlovskému originu ačkoliv jsem měl i kreklou verzi a ta nepotřebovala nic ted s originálkou to votravuje.Jde hrát i bez originu nebo musím u her nainstalovaných s originem být on line a přihlašovat se jako votrok originu?

Odpovědi na otázku

Tak u hry instalované přes origin musíš hru spouštět pomocí originu. Maximálně jde hra spustit v "offline modu", ale to už je více méně jedno, jestli jsi online nebo offline.

Potrebuješ Origin :) Bez toho sa nedá

Tak jsem přidal stahovatelný whicked mode pro---víte pro co...a ta blbá hra ted padá?Přitom,to na you tube paří každý a nikomu ORIGINÁLKA NEPADÁ?

Zřejmě budu muset přidat do originálky crack aby mě moje vlastní hra pustila a bez originu mě normálně fungovala jako všem po celém světě.Po kreku to normálně půjde ty mody.

Ahoj. Převeď hru do iso.* souboru. Ulož ho někam na disk. Potom pomocí DAEMON Tools Lite nainstaluj hru do počítače. Nebude potřeba ani vkládat origo dvd s hrou do mechaniky.

To už si jí může rovnou někde stáhnout.

Pokud to bude jen krek no-cd tak by mela byt plne funkcni.

Asi by bylo lepší hrát normálně s originem, než tady vymýšlet hlouposti, které ti akorát sežerou čas. Za tu dobu co budeš řešit, jak hru spustit bez originu, by jsi jí možná i dohrál =)

Hraj normálně s Originem, zbavíš se všech otravných věcí okolo :).

Prosím také bych potřebovala pomoc.Potřebuji hrát hru bez originu,protože mi nějácí mamlasové smazali účet na e-mailu. Bez toho e-mailu nejde zapnout origin,takže jsem úplně zoufalá. Děkuji za pomoc.

Přesně to samé i u mě potřebuji nutně pomuct a zase hrát