Origin - nejde se přihlásit (The Sims 4)

Dobrý deň mám takýto problém.Už dávnejšie som si zakúpila hru The Sims 4 základnu hru. Hra išla pekne bez problémov asi tak 3 mesiace. Neskôr mi hra začala asi po 15-tich minútach hrania padať (sama sa vypla). Dosť ma to hnevalo a tak som si odinštalovala hru aj s Originom. Potom som si Origin znovu nainštalovala a chcela som sa prihlásiť. Zadala som môj e-mail, ktorý na Origine používam, ale keď som zadala heslo nedalo sa mi prihlásiť. Tak som skúšala o zaslanie adresy na môj e-mail na zmenenie hesla. To však bolo márne nič mi neprišlo a skontrolovala som aj spam (nikde nič, všetko márne). Prosím pomôžte mi a napíšte mi nejakú radu kto sa v tomto vyzná, pretože mi je to ľúto a hra tiež nebola najlacnejšia.Vopred ďakujem za odpoveď //Upraven nadpis porušující základní pravidla poradny!

Odpovědi na otázku

Urcite chyba bude u tebe,tak to jeste zkus se prihlasit zadanim spravneho e-mailu a hesla.Ted jsem se tam prihlasil a to jsem na Origin nebyl pres pul roku.Trochu jsem si totam prosel a vytvoril kontrolni otazku.Mozna mas jiny system nebo jsi neco zmenila na PC v tom pripade by mel asi prijit kod pro prihlaseni na e-mail.

Moc ďakujem. Ale neviem či je problém v tom, že mam email na Origin cez azet. Ale na azet mi nechodia ani žiadne upozornenia z Originu a ani keď som sa tam zaregistrovala nič mi neprišlo ohľadne registracie. Tak potom neviem. Ale aj tak diki.

Myslim keď som sa zaregistrovala na Origin.

No,tak asi bude chyba v tom e-mailu,ale i tak pro prihlasen na Origin by to melo stacit pokud je vse spravne i heslo.

Zkus se prihlasit tady se spravnym e-mail a heslo zkousel jsem to a v pohode.Jen to prihlaseni je treba zadavat 3 x na ruznych strankach asi kvuli zabespeceni. https://connect.origin.com/cz/create

Sice Origin moc nepouzivam,ale trochu jsem si tam udelal poradek.Ale jde oto,ze funguje pokud jsou udaje spravne. http://www.jpeg.cz/obrazek/ejMt

"Titulek dotazu: Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."Kdo by v poradne cekal tak presny titulek jako tento.

ss: moc ďakujem za rady zajtra to všetko vyskušam a dufam že to nejak opravim ale fakt diki si super 😊

No tak snad to vyresis OK.