» Poradna » Web a internet

Optika

Jaky je nejlepsi internetovy provider (Praha 4, 14100) s optickym internetem (25Mb/2Mb) a telefonim tarifem (pevna, 100 minut mesicne +- do vsech siti) do 700Kč? Diky predem

Odpovědi na otázku

Sice nejsem v Praze, jsem na severní Moravě, ale možná to platí obecně. A sice, že není výhodné od stejného poskytovatele brát internet i telefon. Má to výhodu v placení inkasem nebo ve vyšší kvalitě služby (ústředna přímo v optické síti), ale zpravidla je vyšší hovorné nad rámec volných minut. A kvalita taky nebude stoprocentní, protože z jejich ústředny to může jít přes internet k prostředníkovi. Menší poskytovalé nejsou propojeni přímo s telefonními operátory.Vybral jsem si na Podu jen na internet 30mb za 350 Kč a telefon mám u Odoriku. Minuta stojí 0.59 Kč raději zaplatím jen co provolám. Ale pokud chcete flat, je zajímavý třeba Fayn Super za 299 Kč, takže i s Podou se vejdete do Vašeho limitu.

Hrome, proč udělám nejvíc překlepů v diskuzích, kde nejde editovat.