» Poradna » Mobily

Opravdu je to nemožné? HDD rekordér s DVB-T

Potřebuji pořídit HDD rekordér s DVB-T. Mám jen těchto několik požadavků:1. nahrávání z DVB-T na HDD (jedno zda externí či interní)2. přehrávání multimediálních formátů (avi, mkv atd. + titulky)3. DVD nebo Blu-ray mechanikaAni po několikadenním hledání jsem prostě nenašelDíky za odpovědiGregor

Odpovědi na otázku

a nebo použít firmwary typu samygo, nebo projekty jako Destroi

Díky za tip, ale když si připlatím pár tisícovek, tak mám novou TV akorát bez nahrávání a tudíž mi to nepřijde jako zajímavý produkt. To znamená, že bych čekal cenu do 2 tisíc.

nezabudni že tieto nove veci maju nahravanie kodovane a prehraš to iba tam kde si to nahraltvoj problem rieši obyčajny ,,neznačkovy,, settobox ktory sere na autorske prava najdeš aj na externy hhd popripade mu tych 5voltikou dodaš inym pomocnym zdrojom

Já to nepotřebuji nikam přetahovat. Jen na to kouknu a rovnou zase smažu. Máš konkrétní typ?

podstatne je to ntfs /format disku/ taky lepši trebarshttp://www.alza.cz/evolve-arcadia-d357524.htm sencor, alma ...

Toto je můj návrh: http://www.alza.cz/technisat-ce-4hd-d528614.htm . Technisat je solidní značka a má dobré uživatelské menu. DVB-T není u nás kódované a nebude, takže to bych vůbec neřešil.

Děkuji za tip. Tento model vypadá dobře. Hlavně jsem na něj zatím nenašel nějaké špatné ohlasy typu - zasekává se to, je to pomalé, nepřehrává korektně video atd. Jen kdyby měl tu DVD či Blu-ray mechaniku.

Samsung 3D Smart BD-H8900