» Poradna » Web a internet

Opera to tak divne zobrazuje

pozrite tento obrazok, ked kliknem na hocijaku takuto ponuku kde je na www stranke obrazok a odkazuje na nieco, tak sa zjavi okolo ten obdlznik ciarkovany... co to je preco? sak to mi nerobilo.. mam operu 12.16,mal som ju,ale som preinstaloval win,dal ju nazad a uz takto ide.. co to je ?! nemam rad chrome ani firfox ani novu operu preto mam tuto staru(zvky je zvyk) ale uz to zacala aj tato robit... http://www.fastimages.eu/

Odpovědi na otázku

Máš Operu 12.16 ? A koľko má rokov?

Trosku to pripomina rucni prepinani odkazu z klavesnice v Opere 12.17 http://www.fastimages.eu/images/operalink.png Mozna je to nejaka chybka v Opere 12.16 je to uz dost archaicka verze. Muze to souviset s nastavenim, treba si Opera mysli, ze chcete ovladat web z klavesnice a zvyraznuje Vam prvni odkaz. Jako krok cislo 1 bych zkusil update na Operu 12.17, je temer o rok novejsi, snad v ni nejsou tak zasadni zmeny, aby se s 12.16 nedalo prejit.

skusim... ale mal som 12.16 a nerobila to praveze, iba chrome a firefox to robili,oni maju rovnake jadro, a este nova opera, to je len premenovany chrome... cize ono ta 12.16 akokeby sa updatovala, a uz sa sprava ako ony..

tak som nahodil 12.17-to iste...

Jeste je jedna moznost, pokud se na hlavni stranku uloz.to vracite pomoci kliknuti na logo, tak ramecek zmizi, az se stranka kompletne nacte, mozna se Vam z nejakeho duvodu nenacita stranka cela a proto zustava ramecek viditelny.

a este dalsia vec - pri googly, nemam moznost hladania podla obrazku, resp. hladanie vizualne podobnych obrazkov. sak ja som mal tuto operu ale bola uplne ina! teraz sa vlastnostami podoba tej novej,akurat vzhladom tej starej.

Bohužel, stará dobrá opera dodělává, nevyvíjí se a bude to čím dál horší. To samé dělalo i mně. Budeš asi muset udělat to co já před týdnem, přejít na jiný prohlížeč.