» Poradna » Programy

OpenGL-Grafika-Drivers

Ahoj mam takový problem nerozjedu hry na openGL mam w7 a grafika Matrox millenium G450 dualhead mohl bych se zeptat jestli tahle grafika podporuje opengl a asi by byl nekdo hodný najit ovladace na w7 bylo by to fajn děkuji všem co pomůží nebo se zapojí.

Odpovědi na otázku

Ta grafika je z roku 2000 (osekaná verze Matroxu G400 z roku 1998), opravdu na ní chceš hrát současné hry?

nové asi těžko ale chci zjistit či podporuje OpenGL

Samozřejmě, že podporuje.

A drivery použij ty, co jsou určené pro Windows Server 2008 R2 (serverová verze Windows 7) http://www.matrox.com/graphics/en/support/drive...

dobře vyzkouším určitě

píše to že tu není software ke stažení tak co mám vše zaškrknout ?

There is no software available for download.Can't find what you're looking for? Simply contact us.

jen nefunguje primy odkaz na stazeni, naklikas si stazeni znovu pres Latest Display Drivers

Ale on je tu problém že já mám W7 x86 (32bit) Ultimate...

Citace: „A drivery použij ty, co jsou určené pro Windows Server 2008 R2 (serverová verze Windows 7)“ konec citace.Jinak gratuluji, máš na koupi Windows 7 Ultimate a nezbylo ti na koupi moderní grafické karty.

asi k nej prišiel rovnakým spôsobom

Jako myslíš, že na sběrným dvoru se válely vedle Matroxu G450 taky krabicovky Windows 7 Ultimate?

ale ta 2008 r2 je pro 64bit ja mam 32bit

tak pouzij jen pro 2008 bez R2, jedna je x64 a druha x32