» Poradna » Počítačové sítě

Opakovač signálu bez WPS

Dobrý den chci se zeptat půjde tento produkt spárovat s routerem bez WPS.Děkuji

Odpovědi na otázku

http://www.czc.cz/tp-link-tl-wa850re/122734... promiňte zde je ten produkt :D

Logicky - když se podíváš do specifikací a tam je napsáno že se to spáruje pomocí WPS tak co z toho plyne? Jinak to je asi jedno z nejhorších řešení cos vybral :(

Samozřejmě, že půjde spárovat i bez WPS.WPS je pouze utilita, která zjednodušuje proces párování pro BFU a zároveň vnáší do zařízení bezpečnostní díru.Jinak na tomto RE850 se mi ani nikdy nepodařilo spárovat s WiFi AP (routerem) pomocí WPS, ale jedině ručně.

Manual k tomu zariadeniu pise, ze nastavit ho je mozne 2 sposobmi:- pomocou WPS- pomocou WEB browsera